Sobota, 25 května, 2024
aktualne
magazín

Živí vás nanášení nátěrových hmot? Víme, jak snadno zvýšíte své zisky

on

Nátěrové hmoty jsou extrémně důležitou součástí v celé řadě oborů. Mezi nejčastější oblasti samozřejmě patří malování bytů i ochrana kovových materiálů před živly. Vhodně zvolená barva totiž dokáže naprosté divy z hlediska mechanické i chemické ochrany. Jak si ulehčíte práci a vyděláte více peněz?

Přenosová účinnost

V dnešní době už se dávno nepoužívají klasické válečky a štětce. Práce s nimi je totiž pomalá, neúčinná, náročná a znamená zbytečné ztráty nátěrové hmoty. Základem pro každého moderního řemeslníka je adekvátní stříkací pistole. Samozřejmě nesmíte zapomenout ani na vhodný kompresor a další součásti sestavy.

Jaké stříkací pistole na barvu stojí za vaši pozornost? Mezi oblíbené značky se skvělým poměrem ceny a výkonu patří Airlessco, Dürr či Betafiniš. Obecně se dá říct, že pokud sáhnete po těchto produktech, nešlápnete vedle. Dejte si však pozor, jelikož existuje celá řada specifikací, podle nichž se musíte řídit.

Ideální sestava

Raději si nepořizujte jednotlivé součásti sestavy zvlášť. Místo toho se zaměřte na profesionálně sestavené komplety, v nichž najdete čerpadlo, stříkací pistoli, trysku, hadici i nádobku na barvu. Takové sety si můžete koupit například v oblíbeném e-shopu Betafiniš. Ihned po jeho otevření se před vámi objeví desítky kvalitních produktů od známých výrobců.

Preferujete-li osobní domluvu, zastavte se na pobočku v Brně. Budou se vám věnovat zkušení profesionálové, již se ve svém odvětví pohybují už od roku 1992. Stačí se jich na cokoliv zeptat a moc rádi vám poradí ideální řešení přesně pro vás. Stejně tak vám zajistí i případný servis nebo úpravy na přání.

Chystáte se pouze na kratší projekt a nechcete si kupovat celé zařízení? V tom případě dostanete možnost vypůjčit si techniku na předem domluvený čas.      

Mohlo by Vás zajímat

Plochá střecha si zaslouží pravidelnou údržbu i rekonstrukce. Jak na to?

Ploché provedení střechy s sebou přináší spoustu výhod, které ocení zejména majitelé průmyslových hal, výrobních podniků či třeba skladů. Díky nim totiž snadno nainstalujete...